Чому саме методика Марії Монтессорі?

Дана методика, незважаючи на більш ніж столітню історію, все ще вважається новітньою і революційною.

Унікальна система Монтессорі приділяє величезну увагу вихованню самостійності дітей, розвитку дрібної моторики, вдосконаленню почуттів: слуху, зору, смаку, нюху.

В системі є чітко встановлені правила, але кожна дитина працює і розвивається у власному напрямку і ритмі. Не порівнюючи себе ні з ким, дитина в повній мірі засвоює пройдений досвід, стає впевненим у власних силах.

На основі результатів роботи з дітьми, Марією Монтессорі були розроблені навчальні матеріали,переглянути які можна,перейшовши за цим посиланням: https://kidobo.com.ua/metodiki-rannego-razvitia/Montessori

При Духовному центрі ім. Данила Галицького у м. Тернополі батьки організували домашню школу для дітей. На даний час з нашими дітками займаються троє вчителів. За основу навчання взято методику Марії Монтессорі. Ця методика дозволяє краще навчати і розвивати індивідуальні здібності дитини.

Дітки добре сприймають навчальний матеріал та відтворюють набуті знання на практиці. Керівником домашньої школи розроблено навчальний проект, за яким планується на базі цієї школи запровадити інклюзивне навчання на наступний рік.

Крім основних занять Монтессорі у дітей проходять заняття по арт терапії з досвідченим арт терапевтом та заняття з оздоровлюючої фізкультури. На даний момент планується введення уроків англійської мови та занять з музики.